30.4. (30).JPG

Hey.

Vítejte na mém blogu! Píšu tady o všem, co mi život dal i vzal. Miluji cestování, módu a svého již-brzy-manžela. Díky, že jste tady!

June & July in my Bullet Journal

June & July in my Bullet Journal

Je toho v poslední době nějak moc. Ne, že bych se chtěla nějak vymlouvat. Vím, že je hrozné, jak jsem blog poslední dobou zanedbávala, a fakt se za to stydím. Ale prostě – těhotenský nevolnosti jsou hrozně otravný a únavný. Tedy ono je teď pro mě únavný všechno, že jo! Práce víc jak obvykle, to horko venku! K tomu všemu řešíme poslední věci na svatbu – konečně jsme M. koupili oblek a rozhodli oblečení pro družičky a svědky. Krabičky na výslužky už máme taky doma, jenom ještě spočítat počty zákusků a objednat je. Taky musíme ještě objednat ozdoby na auto a pořád ještě nemáme boty! Ale o svatbě zase až jindy, teď jsem se konečně rozhoupala k tomu napsat o svém buletu za červen a červenec. Fotky už mám připravené pár dnů, tak je na čase k nim i vytvořit článek. Tak hurá na to:

01.jpg

Úvodní stránky pro měsíce už nedělám celkem dlouho, takže začínáme rovnou měsíčním plánovačem. Pro mě jsou tyhle důležité hlavně kvůli zapisování směn, protože mám prakticky každý den jinou pracovní dobu, takže je super vidět to takhle všechno pohromadě na jedné stránce.

02.jpg

Červen byl posledním měsícem, kdy jsem měla ještě klasické Goals, a to hlavně proto, že jsem toho musela ještě dost zařídit kvůli dovolené v červenci a chtěla jsem to mít všechno u sebe.
Habit tracker poslední dobou hrozně zanedbávám, teď v srpnu už je zase trochu menší – je ale pravda, že jedním z důvodů je to, že alkohol teď už prostě nepiju, tak mě přišlo zbytečný to sledovat.

03.jpg

V červnu jsem poprvé zkoušela plánovač blogu, líbí se mi, jak je přehledný a můžu si tam plánovat články na celý měsíc – pravdou je, že s tím, jak jsem to poslední dobou flákala, jsem ho vlastně ještě stoprocentně nevyzkoušela, ale snad to přijde!
První týden jsem udělala super jednoduchý, což je většinou známka toho, že jsem to nechala na poslední chvíli – to jsem klasická já.

04.jpg

Dalšímu týdennímu plánovači už jsem věnovala trochu času a zůstala jsem u ananasů, protože se blížilo léto, no! A po dlouhé době jsem tam dala i inspirativní citát.

05.jpg

Miluju Star Wars a přišlo mi divné, že ani po půl roce je ještě nemám v buletu, tak jsem se to rozhodla změnit.

06.jpg

A tady začala ta panika s blížící se dovolenou. Dva týdny si žádaly obří packing list! Vyplatil se – nic jsem nezapomněla. A všechno se nám do karavanu vešlo, takže úspěch. Ale jako obvykle – z toho oblečení jsem využila maximálně půlku, ale já toho radši vozím víc, než abych pak litovala, že jsem něco nechala doma, že jo!

07.jpg

Zůstala jsem u tématu vesmíru a v dalším týdnu jsem raketou vylétla ke hvězdám. Měla jsem náladu zase po delší době něco nakreslit, tak vzniklo tohle. A jo – jsem na to celkem pyšná.

08.jpg

A plynule se přesouváme k měsíci červenci, který jsem dělala hodně minimalistický, protože jsme první dva týdny strávili na dovolené a já tušila, že nebudu chtít trávit moc času nad diářem.

09.jpg

Tady už jsem Goals vynechala. V Habit Trackeru je vidět, že jsem na dovolené hodně četla – na to jsem fakt pyšná! Přečetla jsem hned dvě knížky! Pak už to se mnou zase šlo z kopce. Musím na tom zapracovat – to čtení mi fakt chybí.

10.jpg

Měla jsem v plánu, že hned jak se vrátím z dovolené začnu upravovat fotky, sepisovat články, stříhat video… Katastrofa – ani jeden článek, ani jedno video, alespoň že ty fotky jsem upravila!
Na dovolené jsem nedělala klasické týdenní plánovače, jen jsem si psala poznámky, kde jsme byli a co jsme dělali – prostě travel journal.

11.jpg

Docela jsem se rozepsala, pak se mi to hodně hodilo, když jsem dávala dohromady fotoknihu, a určitě to využiji i při psaní článků (které budou brzy, fakt! slibuju!).

12.jpg

Návrat do reality byl rychlý a těžký a zahrnoval spoustu úkolů – vybalit, vyprat, vyžehlit, zase naplnit ledničku, připravit bulet na další týden… Taky jsme si koupili novou hračku – kapesní tiskárnu HP Sprocket už jsem chtěla hrozně dlouho a nemůžu se dočkat, až ji plně využiju pro bulet.

13.jpg

Měsíc jsem uzavřela zase minimalisticky s plánovačem dárků, protože M. má za chvíli narozeniny a já mu hrozně ráda dělám radost!

A to je z mého buletu zatím vše. Měsíc srpen snad už zveřejním včas. V nejbližší době bych také chtěla sepsat tu dovolenou, tak doufejme, že mi to vyjde. Zatím se mějte krásně!

 

 

 

Make Them Envy
xxx

Movies I've seen recently

Movies I've seen recently